Теплоізоляція є дуже важливим аспектом при будівництві будь-яких споруд (житлових, промислових, громадських і т.д.). Утепленню підлягають абсолютно різні будівельні конструкції, але в першу чергу покрівлі, стіни, підлоги і фундаменти. Розглянемо окремо кожну з перерахованих вище будівельних конструкцій.

Теплоізоляція покрівлі:

Існує скатна і плоска покрівля. Для теплоізоляції скатного даху використовують легкий базальтовий утеплювач і ековату. Для теплоізоляції плоскої покрівлі підходять жорсткі базальтові плити та інші матеріали.

Теплоізоляція стін:

Конструктиви стін бувають різні: штукатурний фасад, вент фасад, каркасна стіна, сайдинг.

При теплоізоляції тришарових, каркасних стін, а також стін з облицюванням сайдингом застосовують базальтовий утеплювач або ековату.

При теплоізоляції вентфасада використовується напівтвердий базальтовий утеплювач або ековату.

При теплоізоляції штукатурного фасаду використовують екструдований пінополістирол або жорсткі базальтові плити.

 

Утеплювачі Тепловер-Буковина:

Тепловер - це система утеплення, створена для термомодернізації будівельних конструкцій. Теплоізоляційні матеріали Тепловер в системі отеплення виготовлені на основі екологічно чистих матеріалів вермікуліту та перліту.

Ековата – це комплексний екологічно чистий та відносно не дорогий будівельний матеріал, що сприяє тепло- та звукоізоляції.

Перевагами ековати є:

  • вогнестійка;
  • не піддається гниттю;
  • не утворює грибок (плісняву);
  • не приваблює гризунів;
  • не деформується при експлуатації (не всідається);
  • шумопоглинальні властивості.

Загалом вибір теплоізоляційних матеріалів досить великий, що дозволяє без зусиль підібрати, враховуючи всі вимоги, і купити утеплювач в Чернівцях і в інших філіях нашої компанії.

Щоб утеплити своє житло - звертайтесь в Тепловер-Буковини!