Тепловер-Буковина, теплоізоляційна штукатурка, ековата у м.Чернівці

Ековата та її властивості

Сайт
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 18:00
Закрито
Ековата та її властивості, фото-1

На сьогоднішній день питанням утеплення є досить актуальним для власників будинків та квартир, новозбудованого та вже експлуатованого помешкання, адже зростання оплати за газ, електрику та тепло, примушують шукати альтернативних варіантів економії. Для досягнення бажаного результату використовують ековату, вермикуліт, перліт, що допомагають зберегти тепло, підвищують рівень вогнезахисту та звукоізоляції.

Ековата – це комплексний екологічно чистий та відносно не дорогий будівельний матеріал, що сприяє тепло- та звукоізоляції.

Перевагами ековати є:

  • - вогнестійка;
  • - не піддається гниттю;
  • - не утворює грибок (плісняву);
  • - не приваблює гризунів;
  • - не деформується при експлуатації (не всідається);
  • - шумопоглинальні властивості.

Ековата – це сучасний матеріал, який складає конкуренцію давно відомим та широко використовуваним: мінеральним та базальтовим ватам, скловатам, керамзиту, екструдованому пінополістиролу, які мають ряд шкідливих властивостей та не настільки широкий спектр переваг.

Ековата та її властивості, фото-2 Ековата та її властивості, фото-3

Ековата значно економить наші кошти на опалення і кондиціонування приміщень! Витрати на повне утеплення будинку окупаються за 3 - 5 років.

Вже на стадії будівництва, спосіб нанесення ековати дає кінцевому споживачеві явну економію. При монтажі ековати не виникає відходів і надлишків (як наприклад, при різанні плитних або рулонних утеплювачів).Монтаж ековати здійснюється швидко і з гарантією кінцевого результату.

Ековата сприяє подовженню терміну служби будинків і зменшує витрати на їх ремонт, тому що вона ефективно захищає будівлі від холоду, спеки, мікроорганізмів, гризунів, а також від багатої вологості і сухості.

Вогнестійкість

Пожежна безпека і протипожежні властивості досягнуті завдяки наявності в ековаті антипирена і природної вол

Ековата та її властивості, фото-4

оги. При підвищенні температури звільняється вода, укладена в волокнах целюлози (вологість) і солях борної кислоти (кристаллизационная вода), в результаті ековата не підтримує вогонь і АКТИВНО перешкоджає його поширенню.

При нагріванні «ековата» не виділяє токсичних газів.

Екологічність і безпека

Підтверджено відповідними висновками, матеріал не викликає алергії ,не містить полімерних сполучних компонентів і летючих речовин, шкідливих для здоров'я. Токсини відсутні. Забезпечує якісний повітрообмін і запобігає «закупоренню» приміщень. При нанесенні на азбест або інші небезпечні для здоров'я матеріали запобігає виділенню в атмосферу канцерогенних речовин. Ознак старіння ековати за весь час спостереження не відзначено, ековата не порошить при експлуатації.

Ековата та її властивості, фото-5

Паропроникність і вологостійкість

Ековата - деревне волокно. Вона завжди природної вологості (як дерево), на рівні 10 - 12%. Причому ековата здатна зв'язувати в собі вологу, перерозподіляти по всьому об'єму і віддавати її, не втрачаючи при цьому високих ізоляційних властивостей аж до 23,5% вологості

До 30% вологи за масою в ековаті немає вільної води, яка могла б замерзати. Не буває конденсату. Тому будинки, ізольовані ЕКОВАТОЮ, можна будувати без пароізоляції.

Крім того, при водяній аварії ековата здатна поглинати воду в 5-6 разів більше своєї маси, в результаті чого вода не потрапляє в інші частини конструкції, а при висиханні ековата не втрачає своїх якостей.


Звукоізоляційні властивості

Ековата широко застосовується для звукоізоляції музичних студій. Шар ековати товщиною 15 мм поглинає звук 9 дБ. Для досягнення нормативного індексу захисту від шуму (Iвнорм = 60 дБ, СНиП 11-12-77 «Захист ві

Ековата та її властивості, фото-6

д шуму») досить встановити конструкцію з одного шару гіпсокартону з нанесенням 50 мм ековати Iв = 63дБ. Тобто, заповнення ЕКОВАТОЮ міжкімнатних перегородок забезпечить вам комфортну тишу і спокій. Також ековата виявляється просто незамінною при звукоізоляції житлових будинків, в яких розміщені різні розважальні заклади: ресторани, нічні клуби, дискотеки і т.д.

Біостійкість і довговічність

За рахунок добавки антисептичного засобу – бури, ековата є біостійким матеріалом. Бура - антисептик, що оберігає матеріали від руйнування мікроорганізмами, вона забезпечує ефективний захист від гниття, зупиняє

 вже почавшийся ріст грибків, а також запобігає появі гризунів і комах в 

ізольованих конструкціях. З плином часу теплозахисні властивості ековати н

е погіршуються, термін служби - понад 70 років. Крім того, бура повністю

пригнічує процес корозії металу у воді. Комплексно взаємодіючи, 

компоненти забезпечують лужне середовище (рН-фактор близько 8)

ТЕХНОЛОГІЯ НАНЕСЕННЯ УТЕПЛЮВАЧА ЕКОВАТА:

СУХИЙ СПОСІБ НАНЕСЕННЯ

Вологий спосіб нанесення